Prodrew Łomianki Logo

Zajmujemy się produkcją i montażem obiektów oraz konstrukcji drewnianych:

domów, altan, wiat, garaży oraz więźb dachowych. Wykonujemy usługi stolarskie: struganie i przycinanie drewna, schody drewniane, obudowy schodów betonowych, tarasy i balustrady oraz zabudowy indywidualne.

Domy szkieletowe

Domy szkieletowe firmy Prodrew Łomianki to idealne rozwiązanie dla osób ceniących najwyższą jakość wykonania, nowoczesny design oraz krótki czas realizacji.

Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, którzy cenią precyzyjność wykonania oraz wysoką jakość użytych materiałów, firma Prodrew Łomianki opracowała innowacyjne rozwiązania w zakresie budownictwa, która będzie służyła Państwu przez długie lata.

Dowiedz się więcej

Domy drewniane, letniskowe

Domy drewniane całoroczne i letniskowe to idealna propozycja dla osób ceniących wypoczynek z dala od miasta. Produkujemy całoroczne domy drewniane oraz mniejsze domki letniskowe, które znajdą zastosowanie nie tylko na działce ale również będą idealne do stworzenia ośrodka wypoczynkowego czy agroturystycznego.

Pergole, tarasy, zabudowa ogrodowa

W Prodrew Łomianki łączymy perfekcjonizm z zamiłowaniem do drewna. Wyszukujemy najlepsze surowce, aby stworzyć wyjątkowy produkt, równie piękny jak i wytrzymały. Prodrew Łomianki oferuje zadaszenia tarasowe, które gwarantują ochronę przeciwsłoneczną, stuprocentową wodoszczelność, ogromną swobodę aranżacji oraz możliwość indywidualnego dopasowania rozmiaru, kolorystyki i wyposażenia.

Dowiedz się więcej

Domki bez pozwolenia do 35 m2

Oferujemy budynki do 35 m2 bez pozwolenia na budowę. Wystarczy złożyć zgłoszenie w urzędzie aby móc się cieszyć własnym miejscem do wypoczynku. Tworzymy domy od podstaw , dopasowując się do układu działki oraz Twoich potrzeb użytkowych.

Dowiedz się więcej

Schody drewniane

W naszej ofercie znajdą Państwo schody drewniane, które realizujemy według każdego projektu, dopasowanego do wnętrza i potrzeb klienta. Wykonujemy schody zabiegowe, schody typu C, schody dywanowe, schody samonośne.

Dowiedz się więcej

Domki gospodarcze

Uporządkuj swoje akcesoria ogrodowe. Przenieś swój pomysł z głowy do Ogrodu - z naszą pomocą. Skontaktuj się z nami, my zrealizujemy Twoją wizję lub stworzymy idealnie dopasowane obiekty do Państwa potrzeb.

Wiaty samochodowe

Drewniane wiaty samochodowe to idealna alternatywa dla tradycyjnego garażu murowanego. Wykonany przez nas Carport, ochroni Twój samochód przed śniegiem w zimie, latem przed promieniami słonecznymi. Wykonamy zadaszenie pod Twoje indywidualne zamówienie.

Domki dla dzieci, play house

Spójrz na ogród z perspektywy dziecka i wprowadź do jego świata radosny minimalizm. Tworzymy przyjazne i bezpieczne konstrukcje, które będą służyć przez lata.

Projekt indywidualny

Wykonamy projekt oraz wybudujemy dla Ciebie dom dostosowany do Twoich potrzeb. We współpracy z najlepszymi architektami jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dom indywidualny. Zachowując poczucie estetyki oraz zgodność z normami budowlanymi.
PRZYKŁADOWE PROJEKTY
Do Państwa dyspozycji pozostawiamy dowolność w doborze materiałów i etapie wykonywanych prac, rodzaju drewna czy układu pomieszczeń.

Dokładamy wszelkich starań

aby Twój dom był bezpieczny i trwały
Kompleksowe wykonanie

Wykonamy dla Ciebie każdy stan wykończenia budynku. Poprzez budowę samej konstrukcji ścian po stan deweloperski. Sam zdecydujesz jaki zakres prac będzie wykonywany oraz z jakich materiałów będzie zbudowany Twój dom.

Ekologia i energooszczędność

Nasze domy zużywają mniej energii na ogrzewanie i zapewniają naturalną klimatyzację budynku. Latem twój dom jest chłodny a zimą przyjemnie ciepły. Drewno jako surowiec naturalny, posiada zdolność do samoregulacji wilgotności, stwarza przy tym ekologiczny mikroklimat wewnątrz budynku.

Możliwość przebudowy i rozbudowy obiektów

Domy szkieletowe dzięki konstrukcji drewnianej są o wiele łatwiejsze w przebudowie czy adaptacji. Ze względu na suchą zabudowę i drewniana konstrukcję, zmiany wewnątrz i na zewnątrz budynku można dokonać w bardzo prosty sposób.

Gwarancja jakości

Konstrukcje domów wykonane są z certyfikowanego drewna świerkoweg o(C24) suszonego komorowo, czterostronnie struganego o wymiarach zgodnych z wymogami dla technologii lekkiego szkieletu drewnianego.

Krótki termin realizacji

Dzięki wcześniej przygotowanym materiałom, domy szkieletowe posiadają krótki okres cyklu inwestycyjnego. Czas trwania budowy to zaledwie kilka miesięcy, w zależności od wybranego metrażu budynku.

Pomoc przy dostosowaniu projektu

Pomożemy w dokonaniu potrzebnych zmian w projekcie czy układzie funkcjonalnym aby był dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.